Aktualnie jesteś: Strona główna » Stadniny » Rancho Montana Dariusz Rogala

Informacje o firmie

Rancho Montana Dariusz Rogala

Branże w których działa firma

Stadniny

Adres i dane kontaktowe:


Słone 124
57-350 Kudowa-Zdrój
tel. pokaż numer

Strona internetowa:

http://www.rancho-montana.pl (2/10)

Pagerank:

2

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

  • Napisz do firmy:

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy

Rancho Montana

     Położone jest na malowniczym obszarze pogranicza polsko-czeskiego. Z ujeżdżalni rozciąga się  widok na masywy górskie po czeskiej stronie. Dysponujemy rozległymi pastwiskami, na których nasze konie przebywają całą dobę i jedynie w zimie są zamykane na noc w stajni. Dzięki takiej, zbliżonej do naturalnych warunków, hodowli, konie nie maja kłopotów zdrowotnych. Są również zrównoważone psychicznie, co daje komfort jeźdźcom w czasiewyjazdów terenowych.

     Prowadzimy jazdy i szkolenie jeździeckie w stylu western. Propagujemy tą formę jazdy konnej uważając, że w przypadku długich konnych wycieczek i rajdów, zwłaszcza w górskim terenie, western jest bardziej przyjazny i wygodny zarówno dla jeźdźca, jaki i konia.

     Zapraszamy osoby niemające wcześniej kontaktu z końmi, żeby z naszą pomocą odkryli w sobie jeździecką pasję. Zapraszamy ludzi, którzy już siedzieli w siodle i chcą doskonalić na naszej ujeżdżalni swoje umiejętności.

Niezależnie od Waszego zaawansowania, w możecie wraz z nami udać się na konną przejażdżkę, ponieważ łagodne usposobienie naszych koni pozwala na wyjazd w teren nawet osobom wcześniej niejeżdżących, po krótkim 15 minutowym przeszkoleniu na ujeżdżalni.

Opinię o firmie dodał: Karolina | 2018-07-27 09:59:47 5  
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Treść opinii:
Bardzo fajne i przyjazne miejsce. Przyjazne dla osób zaawansowanych jak i początkujących w jeździe konnej. Polecamy serdecznie.

 

dodaj opinię

 

Galeria

Rancho Montana Dariusz Rogala
Rancho Montana Dariusz Rogala
Rancho Montana Dariusz Rogala
Rancho Montana Dariusz Rogala

Mapa dojazdu

Określ moją lokalizację wyświetl większą mapę

szukaj

Firmy pokrewne